Kouzelný klíč 2020 – 2021

Vážení a milí soutěžící a příznivci Kouzelného klíče,
čas neúprosně běží a ukrajuje dobu, která zbývá do termínu odevzdání soutěžních příspěvků 16. ročníku literární soutěže pro pacienty a zaměstnance psychiatrických zařízení v České a slovenské republice Kouzelný klíč.


Přejete-li si soutěže zúčastnit, prosím o zaslání Vašeho soutěžního literárního díla na mou adresu dagmar.zaludova@bohnice.cz do 20. prosince 2020. Prosím, postupujte podle informace v přiloženém letáčku.

Zdá se, že počasí se chystá vkročit do podzimu. Zatím jen váhavě nakukuje za dveře a maličko nám dává příležitost ochutnat podzimní vůni časného rána, aby pak znovu dalo slovo ještě stále téměř letnímu slunci. Léto se jen tak lehce nevzdává, ale horké a slunečné dny vyklízí svou pozici a brzy s nástupem astronomického podzimu léto dveře za sebou definitivně zavře.

Doufám, že letní prázdniny jste prožili příjemně, i přes různá, někdy více nepříjemná omezení, vlivem epidemiologické situace u nás a na celém světě.  Věřím, že Vás to neodradilo a že jste našli čas věnovat se i literární tvorbě. Možná Vás může k psaní poezie nebo prózy více inspirovat příroda zahalená do zářivých podzimních barev a sluneční koupel babího léta. Ale nedejte na zdání, že do konce roku zbývá hodně času. Svoje soutěžní příspěvky, prosím, zašlete do 20.12.2020. Soutěžícím za dosud již zaslané literární příspěvky do 16. ročníku literární soutěže Kouzelný klíč děkuji.

Milí příznivci Kouzelného klíče, děkuji Vám za dosavadní podporu a za vše, co přispívá k vytvoření příznivých podmínek pro literární tvorbu a soutěž Kouzelný klíč. Není tajemstvím, že můj respekt a poděkování vždy náleží také těm, kteří věnují svůj čas nad rámec svých pracovních povinností a motivují soutěžící k literární tvorbě a věřím, že literární soutěž jim bude přinášet radost.

Odborná porota i já se těšíme na Vaše soutěžní literární díla.

Hodně tvůrčích sil a příjemnou náladu!

Dagmar Žaludová
Psychiatrická nemocnice Bohnice
dagmar.zaludova@bohnice.cz
Tel.: +420 284 016 400
Mobil: +420 604 423 495