# Urban Challenge v areálu Psychiatrické nemocnice Bohnice

V areálu naší nemocnice nedávno proběhla výjimečná akce – městský překážkový běh Urban Challenge. Navzdory nepříznivému počasí se do akce zapojilo mnoho odvážlivců.

V rámci nočního běhu, kdy se počasí nevyzpytatelně střídalo, se na trati s originálními překážkami závodu zúčastnilo 350 běžců. Skvělou sportovní zábavu neodradilo nepříznivé počasí ani v rámci sobotního dne, kdy si pořádný adrenalinový zážitek přišlo užít více než 2 000 běžců z řad začátečníků či talentovaných sportovců.

Báječné je, že i zaměstnanci, pacienti a dobrovolníci Psychiatrické nemocnice Bohnice mají rádi sport a výzvy. Na překážkovém běhu Urban Challenge se letos k běžcům přidalo celkem 41 odvážlivců, kteří chtěli pokořit jedinečné překážky, jako bylo podlézání aut, nesení pneumatik, přeskakování ohně, prolézání kontejneru a mnoho dalších výzev.

Náš obdiv patří všem těm, kteří se navzdory nepříznivým podmínkám rozhodli zúčastnit této akce. Je nesmírně inspirující vidět, jak místní komunita a zaměstnanci nemocnice podporují sport a zdravý životní styl.

Děkujeme všem účastníkům za jejich odvahu, energii a nadšení. Těšíme se na další akce, které v našem areálu budou pořádány, a doufáme, že se setkáme s podobným úspěchem a nadšením jako tentokrát!